من اینجام. نه اینکه کفتر جلد باشم، فقط چون جای دیه ای نیست ک برم.  و نموندم اینجا چون بلد نیستم ک برم، فقط اصلا دلم نمی خواست ک هیچوقت هیچ جایی می بودم. برای همین، نه برای برداشتن یه قدم کوچیک جدید حاضرم، و نه زیاد با این تکرار همیشگیم خوب کنار اومدم. متاسفانه زیاد برای "هیچ جایی" بودن مناسب نیستم. به ظاهر عادی و نه حتا هنجار شکنم و میلی نیست برای برخلاف جریان بازی کردن، در واقع اصلا دوست ندارم ک بازی کنم. یک جورایی متاسفم ک اینجا وجود دارم. و حالا ک وجود دارم ناخواسته، درگیر جریانات و مسیر هایی شدم ک بهم آسیب زدن، و آسیب هایی هم زدم. می خوام بدونی، خوشحالم ک اینجا نیستی. برخلاف حرفات ک می گفتی بلد نیستی کسیو حذف کنی از زندگیت، خوشحالم ک اینکارو کردی. حالا تو دنیای اون بیرون جدیدت، امیدوارم منو هیچوقت حتا برای یه لحظه هم به یاد نیاری.

این خم از صعود گذشته است

در یکی از حفره های سفید ماه

برچسب خرابی، روی برچسب خرابی

ک ,حتا ,نیستی ,زیاد ,هیچوقت ,جایی ,هیچ جایی ,وجود دارم ,و نه ,ک اینجا ,خوشحالم ک

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

جدیدترین های تکنولوژی | بازی | نرم افزار تچنو techNow تکنولوژی روز جهان روغن های ترکیبی گیاهی معرفی انواع خرما وبلاگ رسمی امیرحسین یادگاری تعمیر لباسشویی و ظرفشویی در کرج shopfit وبلاگ گرگان آموزش بازگرداندن اکانت اینستاگرام سینما لایو